Uvolnené osobné portréty

V amerike sa ľudia fotia často. A dôvodov na osobné portréty je viacero. Svoje fotografie vedia použiť na sociálne siete, na zoznamky, ale hlavne ich majú pre seba ako pamiatku na to ako vyzerali. 

Tentokrát sme robili asi už štvrté fotenie pre Jeanette. Toto portrétové fotenie sme sa rozhodli robiť na Key Largo, čo je malý polostrov pod Miami, na ktorom je luxusné privátne stredisko. Je tam kľud, lebo je tam vstup len pre členov a úžasné svetlo. 

Tieto fotenia milujem. Často je to výlet spojený s prácou alebo práca spojená s výletom. A presne také bolo aj toto fotenie. Uvoľnené, príjemné a zakončili sme ho super večerou. A určite nebolo posledné. 

Jeanette je psychologička z doktorskej rodiny. Preto sme zvolili veľmi neutrálne portréty. Ja osobne veľmi nerád ľudí pózujem. Vtedy vyzerajú akoby boli zľaknutí a v strese. Verím že to je vidieť aj na týchto portrétoch. 

Dajte mi v komentoch pod blogom vedieť, ako sa vám páčia výsledné fotografie a aké osobné portréty by ste chceli vy. Rád by som vedel, ktorá fotka sa vám páči najviac a tiež som zvedavý na to, ako často by ste sa fotili ak by ste mohli. Kľudne dopíšte, čo je problémom, že sa nefotíte.

Tak toto boli sľúbené fotografie. A ak potrebuješ fotenie aj Ty, dajme si call alebo cafe a dohodneme sa.

Freire Photography – Bratislava

Facebook | Pinterest | Twitter
hello@freirephotography.com