Fashion Photography

SK / ENG

 

Freire Photography má rozsiahle portfólio v oblasti módnej fotografie. Mnoho editoriálov a titulných fotografií pre časopisy ako Elle, Exclusive Magazine, Playboy, pre módne spoločnosti ako Dior, Geox, Capri a ďalších klientov ako Sony alebo Pioneer.

Ak podnikáte v móde alebo aj lifestyle … myslím, že poznáte odpoveď. Čo môže viac pomôcť pri propagácii vášho produktu a marketingu ako skvelá módna fotografia?

Pokiaľ ide o modelky, vaše portfólio slúži ako váš životopis a predstavuje vašu prácu. Vybrali by ste si priemernú alebo skôr najlepšiu ukážku?

 

 

Freire Photography has an extensive portfolio in fashion photography. Many editorial and cover photos for magazines like Elle, Exclusive Magazine, Playboy, fashion companies like Dior, Geox, Capri, and other clients like Sony or Pioneer.

If you are in fashion business… truly, You know the answer. What can help more to promote your product and your marketing than a great fashion photograph?

When it comes to models and modeling, your portfolio serves as your resume and showcases your body of work. Would you choose average or rather the best showcase?

All our recent work are in following blog sections:

 

Miami Beach Vintage Fashion Photo Shoot

fashion photo shoot in Miami

model Jessica De Abreu glamour fashion photo shoot in Miami, FL